top of page
Jogos mokytoja Rima

Rytinė  jogos sesija trunka 1 val. 30 min.

Jos metu:
- 7/10 min skiriame kvėpavimo technikoms. 
- 40 min. Asanos (tempimo, statiniai,  pusiausvyrosir jėgos pratimai). 
- 10/13 min. Joga nidra (sąmoningas atsipalaidavimas). 

- 15/20 min. Meditacija

Jogos studijoje jūs rasite visą reikalingą inventorių kokybiškam asanų atlikimui, atsipalaidavimui bei meditacijai - jogos kilimėlius, kaladėles, gumas, pagalvėles, pledus, meditacijos kėdutes. Geriamas šiltas ir šaltas vanduo jums taip pat yra parūpintas. Jus čia pasitiks ir išlydės su šypsena.

 

Rekomandacija pireš užsiėmimą:
 Prieš užsiėmimą nevalgyti 2 valandas, naudinga išgerti šilto vandens stiklinę.

Rekomendacija po užsiėmimo:
Po užsiėmimo galite grįžti į kasdieninę veiklą. Būsite labiau atsipalaidavę, bet tuo pačiu ir centruoti tarsi po kokybiško poilsio.

Užsiėmimų sąlygos:
Užsiėmimuose gali dalyvauti visi pilnamečiai asmenys. Jei turite traumų ar stipresnių sveikatos sutrikimų,  dėl jogos užsiėmimų  lankymo pasikonsultuokite su gydytoju. Besilaukiančioms moterims rekomenduojame rinktis specializuotą besilaukiančių moterų jogą. 

*Nuolaida galioja tik pirmąjam užsiėmimui ir tik vieną kartą. Norint pasinaudoti nuolaida būtina turėti paskyrą Joga Šiauliuose puslapyje. Nuolaida galima pasinaudoti perkant registruojantis vienam užsiėmimui.

Pradėk dieną su geros nuotaikos užtaisu!

ASANA (jogos poza)

Sanskrito kalbos žodis „asana“ dažnai verčiama kaip poza. Iš tikrųjų šis žodis reiškia sėdėjimą. Asanomis buvo siekiama sustiprinti ir parengti kūną ilgai meditacijai. Atliekant asaną svarbu lėtai ir giliai kvėpuoti. Darydami asaną, suvokite ir gerbkite savo kūno ribas, išbūkite joje jausdami malonų ir švelnų tempimą – be jokio skausmo, įsitempimo ar nuovargio.

KVĖPAVIMAS

Taisyklingas kvėpavimas – neatsiejama jogos dalis. Pranajama – tai pranos, arba gyvybinės energijos valdymas. Pranajama reiškia „kvėpavimo valdymą“ arba „kvėpavimo nukreipimą“. Ši vidinės gyvybės jėgos paskirstymo praktika yra nukreipta į organizmo regeneracijos procesus ir padeda praktikuojančiajam pasirengti meditacijai. Įkvėpdami mes aprūpiname savo organizmą deguonimi, kuris keliauja mūsų organizmu, pasiekdamas ir užpildydamas atokiausius organizmo kampelius. Iškvėpdami mes pašalime iš organizmo anglies dvideginį, su kuriuo kartu iš kūno pasišalina ir nereikalingos toksinės medžiagos. Praktikuojant pranajamą, organizme pasiekiama deguonies ir anglies dvideginio pusiausvyra. 

MEDITACIJA

Tai įvyksta tuomet, kai mes giliai atsipalaiduojame ir mūsų protinė veikla nurimsta. Reguliari meditacija įneša į kasdieninį gyvenimą pastebimų pokyčių: sumažėja įtampa kasdienėse situacijose, dingsta nerimas, nusivylimas. Pagerėja atmintis, dėmesingumas, atsiranda vidinė ramybė. Atradus vidinį ryšį su savimi, gyvenimas tampa prasmingas ir visavertis. Jei medituojate, palankios situacijos ima kurtis aplink jus. Meditacijos taip reikia pasauliui šiandien, tiesiog kiekvieną valandą. Meditacija suteikia ramybę mums ir keičia vibracijas aplink mus.

Jogos mokytoja Rima
bottom of page